Влаштування газонів

Що може бути краще, ніж дивитися на свою ділянку і бачити соковиту зелену газонну траву. Газонна трава є найважливішим елементом декоративного оформлення присадибної ділянки. Трава служить відмінним фоном для чагарників, дерев і декоративних квіткових груп. Зелений фон газонів заспокоює і врівноважує колоритне різноманітність.

 Газон - це основа будь-якого саду, адже в саду може не бути навіть чагарників, але газон там бути зобов'язаний .На сьогоднішній день існує два основних способи створення газонного покриття: шляхом посіву та шляхом дернування (рулонний). Кожен з способів має свої переваги і недоліками. Тому, який з них застосувати для озеленення ділянки, доводиться вибирати, виходячи з фінансових можливостей і власних уподобань.  Засіваючи газон, ми отримаємо майже ідеально рівне і рівномірне трав’яне покриття. Але для цього потрібен певний період часу. При використанні рулонного газону Ви маєте змогу отримати оксамитовий зелений килим в найкоротші строки. У такому випадку Ви отримуєте готове трав’яне покриття, по якому відразу можна ходити.

Ісують такі типи газонів:

  • Звичайний
  • Партерний
  • Спортивний
  • Мавританський

Якщо газон Вам потрібен не тільки для краси, але й для того, щоб його можна було інтенсивно експлуатувати , тоді варто влаштувати звичайний газон. Такий газон не зіпсується, якщо за ним не дуже вміло доглядати або на деякий час залишити без догляду, до того ж, на ньому можуть гратись діти.

Партерний - газон він переважає над усіма іншиим газонами завдяки своїм декоративним властивостям. Зазвичай його влаштовують в парадних частинах саду, де ним можуть милуватись усі прохожі, але ходити по ньому можна лише у виключних випадках, бо він не переносить витоптування. Цей вид газону створюється з найкращих сортів трав.

Спортивний - газон для спортивних майданчиків або місць, які часто підлягають навантаженню. Такий вид газону має високий рівень стійкості, до витоптування та швидкого відновлення через вміст у ньому трав з широкими та міцними пагонами, які утворюють щільну дернину. Його варто засівати біля будинку, адже на такому газоні приємно і корисно проводити час або просто пройтися ним.

Мавританський газон являє собою яскраву иальовничу галявину, з низькорослих трав і квітучих протягом всього літа духмяних квітів. Такий вид газону влаштовують переважно в місцях, що наближені до природного ландшафту. Цей газон коситься один раз у вегетаційний період, після закінчення цвітіння.

Щоб газон з ранньої весни і до пізньої осені чарував погляд смарагдовим оксамитом, довірте всі операції з влаштування і догляду за ним професіоналам. Ми створюємо газони, як посівом насіння, так і методом укладання готового рулонного газону

Переглянути ціни на роботи по газону

Розділи Озеленення

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 25%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин