Обрізка плодових, декоративних дерев, загальн роботи по догляду

Ви бажаєте бачити свою присадибну ділянку красивою і пишно-квітучою з ранньої весни до пізньої осені? Тоді Вам потрібно попіклуватися про догляд за Вашою озелененою присадибною ділянкою, та плодовим садом.

 А саме, дотримувати та проводити такі заходи як: обрізку, і формування крони плодових та декоративних дерев. Розрізняють такі види обрізки: формуючу, санітарну, омолоджуючу. У зимку на прикінці січня- у лютому починається обрізка дерев. Насамперед  обрізаються ті плодові дерева, які віддали свій урожай. Декоративні дерева та кущі також формуються, підрізаються, створюються наявні топіарні форми або формуються нові, ступінь обрізування, стрижки залежить від виду дерев, кущів їх віку і стану крони. Виконуємо формуванням, стрижкою бонсаїв з хвойних та листяних видів рослин. Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники та хвороби, плодові дерева потрібно вчасно, і найголовніше правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей агротехнічний захід потрібно вкрай обережно, плодоношення і довголіття плодових дерев часто залежить від того, хто і як часто їх обрізає.

Варто пам'ятати, що обрізання не підвищує, і навіть трохи знижує валовий урожай з дерева. Однак якість плодів стає більш високою. Збільшується також економічна ефективність садівництва. Збільшується розмір і якість плодів, вони менше обпадають і ушкоджуються шкідниками, стають більш яскравими і соковитими.

Обробляються рослини засобами захисту, від шкідників та збудників хвороб (поверхнева, і підкоренева обробка). Підкормка органічно-мінеральними добривами, мульчування пристовбурового простору, рихлення, для кращого засвоєння дорив, вологи. В плодових деревах захист кори вапном (побілка)

Полив- норми та кратність поливу залежать від кліматичних і погодних умов, механічного складу грунту, ступеня вологолюбності, посухостійкості породи, особливо важливо поливати дерева в період посиленого росту активних усмоктувальних коренів, пагонів і листя. Утеплення на зиму- теплолюбиві рослини утеплюють на зиму за допомогою грубого парникового перегною, торфу, компосту шаром до 15 см.

Розділи Догляд за садом

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 25%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин